Zmiany w życiu dzięki stosowaniu EFT… czyli jak sobie pomagają inni ….

Otrzymałam maila. Autorka listu nie jest pewna czy opis jej praktykowania EFT jest wystarczający do wzięcia udziału w konkursie. Moim zdaniem jak najbardziej.

*

Witam Panią.

Śledzę od jakiegoś czasu Pani stronę i chcę bardzo podziękować, bo dzięki pani poznałam EFT. Stosuję je prawie codziennie i rzeczywiście wiele rzeczy w moim życiu zaczęło się zmieniać na lepsze. Mniej się denerwuję i mniej krzyczę na dzieci. Rzadziej też boli mnie głowa. Szczególnie podoba mi się ten przepis na Pogodę Ducha, chociaż przyznam się, że z początku niechętnie się do tego zabrałam. Wydawało mi się to absurdalne, że się popukam na jakieś wspomnienie i ono przestanie mnie dręczyć. Jednak pomyslałam sobie, że co mi szkodzi spróbować. Miałam takie jedno bardzo złe wspomnienie i ono rzeczywiście przestało mnie dręczyć, ale chyba nie wszystko zrobiłam tak jak trzeba bo jeszcze trochę jest w nim złych emocji. Dużo mniej niż było ale są. Podobnie mam z kilkoma jeszcze innymi wspomnieniami. Chętnie wzięłabym udział w konkursie ogłoszonym przez Panią bo może dzięki temu bym się dowiedziała co robię nie tak. Nie stać mnie na płatną wizytę u Pani, więc sama próbuję opukiwać się tak jak ja to rozumiem. Tylko, że ja nie potrafię opisać tego co się zmieniło dzięki EFT. Niektórych żeczy z listy już nawet nie pamiętam i dziwię się że to napisałam 🙂 W każdym bądź razie chcę pani podziękować jeszcze raz za prowadzenie strony o EFT bo pisze pani jasno i zrozumiale i lubię też czytać pani bloga. Szkoda tylko że wpisy pojawiają się na nim żadko. Pozdrawiam serdecznie.
Iwona

 

***

Odpisałam:

Pani Iwono … dziękuję. To co napisała Pani jest też świadectwem działania EFT w Pani życiu. Trzymam za Panią kciuki i życzę owocnego opukiwania. Nagroda w postaci darmowej konsultacji jak najbardziej należy się Pani 🙂

Pozdrawiam i życze owocnego opukiwania.

*

Jeżeli i Ty stosujesz EFT i coś Ci to dało, coś się zmieniło zauważanie na lepsze napisz. Niech Twoje doświadczenie będzie inspiracją dla innych ludzi. Razem propagujmy tę wspaniałą metodę.

thank-907793_640

* * *

powrót na stronę   http://eft-tapping.pl