Wiosenne porządki

Od jakiegoś czasu z wiosną kojarzony jest rytuał tworzenia “Mapy Marzeń”. Ma on na celu zachęcenie naszej podświadomości do aktywnej współpracy przy kreowaniu naszego życia w sposób przez nas pożądany.

I bardzo dobrze. Niech wszystkim spełniają się ich marzenia 😉

Problem jednak z realizacją naszych marzeń często jest taki, że nie mają one gdzie się objawić, bo nasze umysły przypominają obrazek poniżej.

bajzel

I co z tego, że chcemy aby w naszym życiu coś się zmieniło na lepsze jeśli ta zmiana nie ma za bardzo gdzie się zamanifestować ?

To zupełnie tak jakbyśmy wymyślili sobie, że mamy dość tego bałaganu i postanawiamy zakupić gustowne nowe poduszki i kolorowy obrazek z pięknym motylem..

poducha      motyl1    poducha1

 

Fundujemy sobie te akcesoria, przynosimy do domu.  I co?  Jest efekt w tym zagraconym pokoju ?

bajzel1

Może i jest, ale czy to coś dla nas zmienia, skoro nadal musimy się “przekopywać” przez składowisko tego wszystkiego co się nazbierało przez lata. Mamy też dużą  szansę, że w tym bałaganie nasze nowe rzeczy wkrótce znikną, zszarzeją i przestaniemy je zauważać, a śmieci nadal będą dominować.

Na szczęście jest na to sposób 🙂

Jest już wiosna, a wiosna jest porą zachęcającą do robienia porządków. Za czasów naszych babć i prababć wiosenne porządki oznaczały generalne sprzątanie i pozbywanie się wszystkiego co stare, zużyte, niepotrzebne i niechciane. Po porządkach okadzano i bielono izby żeby zrobić miejsce na “nowe” – zdrowsze i szczęśliwsze.

Załóżmy, ze tym zwyczajem zachęceni “wysprzątamy” nasz umysł. Proszę, jak nasze przykładowe poduszki i obrazek w posprzątanym pokoju  ładnie się wyeksponowały 🙂

pokoj

A co ma do tego EFT?

A, ma! Ne znam lepszej “miotły” na usuwanie starego emocjonalnego brudu. Pozbądź się tego czego już nie chcesz. Uwolnij swój umysł i ciało od niechcianych emocji, które zaśmiecają Twoje życie. Zrób miejsce na NOWE.

Jak się do tego zabrać?

Idealną techniką do tych porządków jest “Przepis na Pogodę Ducha”  G. Craiga.  Znajdziesz go na mojej stronie pod linkiem

Przepis na Pogodę Ducha

Osobiście stosuję ten przepis od lat i w moim wewnętrznym domu jest coraz milej i jaśniej 🙂 i coraz częściej zagląda tu słoneczko przez okna myśli.

pokoik

Czego i Tobie serdecznie życzę.

 Aleksandra

ps. obrazki nie są moje – znalazłam je w internecie i służą tylko jako pomoc poglądowa

* * *

powrót na stronę:  http://eft-tapping.pl