Uważaj o co prosisz, bo możesz to dostać :) czyli o Mapie Marzeń …

Niedługo będzie pierwszy nów po przesileniu wiosennym.
Warto więc skorzystać z okazji i „powiedzieć” Życiu o czym marzymy 😉

moon-478982_640

Kiedy 10 lat temu stworzyłam swoją pierwszą Mapę Marzeń była to dosłowna Mapa Marzeń. To co na niej umieściłam nie miało prawa się spełnić i chyba zrobiłam to ze zwykłej przekory i wyzwania dla losu, żeby mu udowodnić, że to też nie działa 🙂 Byłam tak oddalona od tych “marzeń”, że one nawet nie były moimi marzeniami tylko nieśmiałym ledwie dosłyszalnym szeptem gdzieś z głębi mojej duszy, że fajnie by było gdyby tak było …
Tę pierwszą mapę pamiętam najlepiej … oprócz jednej rzeczy spełniło się wszystko co na niej umieściłam 🙂 chociaż niekoniecznie w taki sposób jakbym sobie wymarzyła :))

Cóż … Wyższa Siła miała widać inne spojrzenie na moją “drogę do celu” 🙂

Dzisiaj, spoglądając wstecz, widzę w jaki sposób byłam “prowadzona”, aby moje marzenia się spełniły i rozumiem też dlaczego. Byłam i chyba jeszcze w niektórych aspektach jestem naprawdę “oporną” jednostką 🙂
Potem robiłam jeszcze inne Mapy Marzeń, ale nie zawsze działały tak jak chciałam i szczerze mówiąc “działały” coraz słabiej. Pojawiło się we mnie pytanie – “dlaczego”? Pierwsza mapa zadziałała prawie w 100%, a pozostałe nie działały tak jak chcę? I otrzymałam odpowiedź 🙂
W zeszłym roku stworzyłam prezentację Mapa Marzeń z EFT, w której podzieliłam się moją wiedzą, a w tym roku odkryłam drugi “klucz” do tajemnicy działania Mapy Marzeń 🙂
O szczegółach tworzenia skutecznej Mapy Marzeń, a właściwie skutecznej pracy z Mapą Marzeń możesz dowiedzieć się na warsztacie “Mapa Marzeń z EFT”, na który Cię zapraszam 9 kwietnia 2016 r. do Opola.
(termin warsztatu dobrałam specjalnie aby dodatkowo mieć energetyczne wsparcie od Wszechświata – łapiemy się jeszcze na działanie pierwszego nowiu po przesileniu wiosennym)

Szczegóły na temat warsztatu: Mapa Marzeń z EFT

vintage-917579_640

A niżej kilka praktycznych informacji na temat Mapy Marzeń.

(Poniższy tekst napisałam kiedyś dla pewnego portalu ezoterycznego. Portal ten już nie istnieje, ale ponieważ mam do artykułu pełne prawa autorskie, to postanowiłam go nieco “odświeżyć”. Tym bardziej, że temat jest na czasie.)

Wiosną po zimowym zastoju cała przyroda budzi się do życia. Jest to też czas zasiewów. Co zasiejesz to zbierzesz. W rytuałach magicznych ten czas wykorzystywany jest do „siania” marzeń. Czyli tworzenia MAPY MARZEŃ zwaną też MAPĄ SKARBÓW.

Chociaż MAPĘ MARZEŃ można stworzyć w dowolnym momencie życia (i też będzie działać), to jednak warto jej działanie wzmocnić. Do wzmocnienia działania MAPY można wykorzystać daty, które uważamy za ważne w naszym życiu. Może to być np. rocznica naszych urodzin, albo Nowy Rok, albo rocznica jakiegoś szczęśliwego wydarzenia, albo postanowienie, że od dziś wprowadzam zmiany w swoim życiu. Bardzo szczególną datą jest pierwszy nów po przesileniu wiosennym. Włączamy się wtedy w potężny nurt tworzących sił natury i niejako „gwarantujemy” sobie spełnienie marzeń 😉

W rytuale MAPY MARZEŃ wykorzystuje się faktyczny czas, w którym księżyc wkracza w fazę Nowiu i dzień następny, a gdyby nie można było stworzyć MAPY w tych dwóch dniach, to jeszcze przez tydzień można wykorzystać siłę nowiu. Zgodnie z kalendarzem księżycowym okres nowiu to najlepszy czas do rozpoczynania czegoś nowego, do zmian, tworzenia projektów, rozpoczynania wszystkiego co ma z czasem „wydać owoce”. Dodatkowo kiedy nów łączy się z czasem wiosennym zwielokrotnia swą moc.

 

Jak stworzyć swoją MAPĘ MARZEŃ?

hands-600497_640

Możesz zrobić to na różne sposoby:

1. Pracując indywidualnie

2. Tworzyć Mapę w gronie rodziny lub przyjaciół

lub

3. Wziąć udział w warsztacie „Mapa Marzeń z EFT” 🙂

(ten ostatni pomysł ma szczególną właściwość), bo:

– czasem łatwiej jest nam się „otworzyć” i podzielić naszymi marzeniami przed ludźmi, których nie znamy

– inni ludzie mogą stać się inspiracją dla naszej wyobraźni

– dodatkowym potencjałem, który możesz wykorzystać jest pozytywna energia grupy

– biorąc udział w warsztacie otrzymasz dodatkowe „narzędzia” i „instrukcje obsługi” wzmacniające działanie Mapy

(niektóre z nich podane są w prezentacji: Mapa Marzeń z EFT  – zapoznaj się)

**

Jeśli zechcesz tworzyć Mapę Marzeń indywidualnie to:

1.Przygotuj się na ten dzień.

Przywołuj w myślach wszystko to o czym marzysz. Nie oceniaj czy wg Ciebie marzenia te mają szansę na spełnienie się czy nie.

Bardziej posłuchaj swego serca niż rozumu. Przeglądaj czasopisma, zdjęcia, pocztówki. Wybierz te, które obrazują Twoje marzenia. Może to być np. jakaś zakochana para, samochód, jaki Ci się podoba albo miejsce pracy, dziecko, miejsce które pragniesz odwiedzić, itd.

2. Zarezerwuj sobie miejsce i czas tylko dla siebie.

Przygotuj potrzebne materiały; czystą kartkę papieru, nożyczki, klej, pisaki, kredki, itp. kolorowe gazety, zdjęcia, kartki, itp. Możesz (jeśli chcesz) ubrać się odświętnie. Zapalić świece i kadzidełko. Włączyć ulubioną muzykę.Niech czas tworzenia MAPY MARZEŃ będzie ważnym i radosnym wydarzeniem. Czasem zabawy i przyjemności. Im więcej ważności nadasz momentowi tworzenia MAPY tym większe pobudzisz moce do współpracy nad realizacją Twoich marzeń.

3. Stwórz Mapę.

Najczęściej do tworzenia MAPY stosuje się technikę colażu. Na czystej kartce papieru możesz pisać, rysować i naklejać wycinki z gazet, zdjęcia, itp. Forma MAPY jest jak najbardziej dowolna. Niektórzy ludzie rozmieszczają swoje „marzenia” jedne pod drugimi – wg ważności, inni rozmieszczają je w sposób uporządkowany tematycznie, inni w postaci historyjki obrazkowej, jeszcze inni naklejają gdzie im pasuje. Wielu ludzi wykorzystuje do tworzenia MAPY siatkę bagua z feng shui. Ty twórz swoją MAPĘ tak jak czujesz, że będzie do Ciebie najlepiej przemawiała.

(Jeśli zdecydujesz się na udział w warsztacie to na miejscu dowiesz się szczegółowo o różnych formach tworzenia Mapy)

4. Aktywuj mapę.

Kiedy już MAPA będzie gotowa umieść ją w takim miejscu, w którym będziesz mogła ją jak najczęściej oglądać. Im częściej tym lepiej. Możesz co jakiś czas zafundować sobie kontemplację nad swoją MAPĄ. Niech tej kontemplacji towarzyszy radość i ufność do Życia. Jeżeli z czasem zauważysz, że marzenia zaczynają się spełniać ciesz się szczerze z tego i radośnie obserwuj jak „rośnie”. Nie ponaglaj, nie wątp czy urośnie tylko obserwuj i ciesz się.

 

Wielu ludzi już przekonało się, że MAPA MARZEŃ działa i Tobie też z pewnością się uda spełnić swoje marzenia. Możesz dodatkowo wzmocnić proces realizacji marzeń wykorzystując do tego EFT. Praktyczne wskazówki znajdziesz w prezentacji “Mapa Marzeń z EFT” .

Jednak musisz pamiętać o ważnej rzeczy:

Może zdarzyć się tak, że realizacja jakiegoś marzenia będzie pociągała za sobą konieczność zmian w Twoim życiu. Np. jeśli marzysz o wspaniałym związku partnerskim może być tak, że koniecznym się stanie np. zmiana miejsca pracy lub miejsca zamieszkania.

Pewna Pani (samotna matka z problemami finansowymi) przez kilka lat bezskutecznie usiłowała znaleźć sobie nowego partnera, który jednocześnie byłby dobrym ojcem dla jej dziecka. Marzyła też o nowej lepiej płatnej pracy, ale nie miała odwagi nic sama zrobić w tym temacie. Wykonała MAPĘ MARZEŃ, na której zamieściła obraz szczęśliwej pary z dzieckiem. I obrazy symbolizujące dobrobyt. Codziennie oglądała swoją MAPĘ i wyobrażała sobie jak by się czuła gdyby to się ziściło. Przez jakiś czas nic się nie działo, co nawet wywołało u niej pewne zniechęcenie i drwiny z rytuału. Nieoczekiwanie po kilku miesiącach jak na ironię straciła pracę. Po pierwszym szoku, rozgoryczona zostawiła swoje marzenia i zaczęła szukać nowej pracy aby, jak to nazwała, ratować życie. Pracę po pewnym czasie znalazła. Na lepszych warunkach i … poznała w niej samotnego mężczyznę, z którym obecnie tworzy szczęśliwą rodzinę żyjącą w dostatku.

(Historia prawdziwa – wyżej wymienioną osobę znam osobiście)

* * *

Niech w Twoim świecie zagości “magia” 🙂

forest-764924_640

Ps. zapytano mnie … “skąd ten przewrotny tytuł posta?” Odpowiadam: kiedyś czytałam historię o facecie, który prosił przez długi czas: “Boże, otwórz moje serce. Boże, otwórz moje serce. ..”. Potem miał operację, podczas której jego serce zostało otwarte.

A tutaj historia z mojego prywatnego podwórka: kiedyś byłam bardzo przemęczona nadmiarem obowiązków i nieopatrznie złożyłam życzenie do Siły Wyższej. Chciałam mieć 6 tygodni wolnego od pracy, np. L4 i żebym mogła chodzić ;//  Za jakiś czas rozbolał mnie ząb i trzeba było dokonać resekcji. Dentystka przebiła mi się do zatoki i wdało się zakażenie. Dostałam 6 tygodni wolnego, a na L4 zaznaczone było: “chory może chodzić”. 😉

Dlaczego tak się dzieje ?  Wkrótce o tym napiszę.

* *

powrót na stronę: http://eft-tapping.pl