Pokonać obawy … czyli jak sobie z EFT radzą inni

Witajcie 🙂

Pierwsza osoba odpowiedziała na moją propozycję opisania swojego doświadczenia działania EFT. Zamieszczam poniżej maila, a autorowi serdecznie dziękuję 😉

“Witam.
Jestem młodym facetem i raczej rzadko korzystam z nietypowych metod radzenia sobie ze stresem, ale z EFT chyba będę korzystał częściej chociaż trochę mi głupio z tym pukaniem 🙂 EFT pomogło mi w poderwaniu dziewczyny 🙂 Podobała mi się dziewczyna i wydawało mi się, ze tez jej się podobam, ale bałem się z nią umówić bo wcześniej kilka razy w życiu dostałem kosza. Jednak tak bardzo mi się podobała, ze cały czas myślałem co zrobić aby do niej zagadać. Obmyślałem różne sposoby i jakiś czas temu natrafiłem na pani stronę i ściągnąłem sobie pani e-booka. Poczytałem o EFT i pomyslałem sobie co mi szkodzi spróbować tej metody na mój brak odwagi. Na początku ciężko było, bo za bardzo nie wiedziałem jak się do tego zabrać, ale jakoś poszło. Nie mówię, ze się tak zupełnie przestałem bać, że mi odmówi. Adrenalinka była, ale odważyłem się i teraz spotykamy się już. To bardzo fajna dziewczyna i jestem zadowolony, że mogłem pokonac moje obawy. To tyle w temacie “w czym pomogło mi EFT”. Pozdrawiam.
Z.K.

ps. ale kumplom nie powiem o tym pukaniu 😛 “

 

bird-592510_640

 

 

Zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Ze swej strony zaś nagrodzę pierwsze 10 osób, które prześlą mi maila opisującego w czym im pomogło EFT. (Adres: biuro@eft-tapping.pl)

Nagrodą jest jednorazowa darmowa konsultacja mailowa.

Pan Z. K. otrzymuje nagrodę jako pierwszy.

Gratuluję 🙂

 

 

 

Ps.  Jeżeli jesteś moim subskrybentem, to wśród subskrybentów, którzy prześlą opis swojego doświadczenia działania EFT rozlosuję 3 nagrody dodatkowe. Nagrodą dodatkową będzie jednorazowa darmowa sesja lub konsultacja przez SKYPA trwająca do 60 min.

 

 

 

* * *

powrót na stronę   http://eft-tapping.pl