kilka słów o mnie i o nawigacji po blogu

O mnie

🙂 Jestem  sumą wszystkich moich bezpośrednich i pośrednich doświadczeń . “Wypadkową” pomiędzy pragnieniami duszy, a koniecznością respektowania zasad gier panujących w świecie uważanym za realny.  Jestem też “składnicą” wszystkich memów przekazanych mi “na przechowanie” przez innych ludzi. 🙂

A mówiąc językiem świata, w którym żyjemy; jestem trenerem EFT, pasjonatką tej metody i jej propagatorką.  Od kilku lat prowadzę stronę http://eft-tapping.pl  ,  na której możesz poczytać o EFT czyli Technikach Emocjonalnej Wolności.

Prywatnie natura obdarzyła mnie znacznym poczuciem humoru, dużą dozą wyobraźni i życzliwością dla świata.  Kocham Życie i wszelkie jego przejawy, choć czasem niełatwy jest z Życia partner. Na szczęście na swojej drodze napotkałam EFT i ułożyło mi się motto w ramach życiowego BHP :  “Lepiej się pukać w głowę, niż walić głową w mur.”

Stosuję się do tego zdania osobiście i Ciebie też  chcę do tego zachęcić.

Zapraszam Cię serdecznie do zaglądania na mojego bloga.

Aleksandra

 

powrót na stronę   http://eft-tapping.pl  

 

O blogu i nawigacji po nim

Blog powstał z myślą o podzieleniu się moimi doświadczeniami w zakresie wykorzystywania technik  EFT w codziennym życiu, a także w celu informowania o różnych ciekawostkach i nowościach związanych z tym tematem.  W związku z tym pojawi się pewnie konieczność uporządkowania wpisów w różne kategorie tematyczne. Jeszcze nie wiem jak to będzie dokładnie wyglądało, bo dopiero zaczynam moją przygodę z blogiem 🙂  Z czasem kategorie pewnie ustalą się same. W każdym bądź razie jeśli mój blog Cię zainteresuje i stwierdzisz, że warto  tu zaglądać pamiętaj o zakładce “kategorie”, bo to będzie podstawowy podział postów.

 

Poza tym blog jest  ściśle powiązany z moją stroną o EFT, dzięki czemu możesz bez problemu przenieść się na nią lub jeśli wszedłeś z  niej na bloga wrócić z powrotem. Wystarczy, że klikniesz na link:

 

powrót na stronę   http://eft-tapping.pl  

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz